Protetyka w Gdyni

protetyka, ortodonta

Celem protetyki stomatologicznej jest przywracanie pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych. W Gdyni znajduje się renomowana klinika stomatologiczna, w której przeprowadzane są wszelkie zabiegi protetyki stomatologicznej. Pacjentom zakładane są między innymi korony porcelanowe, kompozytowe, protezy akrylowe oraz inne. Wszystkie dostępne są w bardzo przystępnych cenach.

Protezy zębowe Gdynia


W ofercie kliniki stomatologicznej w Gdyni znajdują się zabiegi, które służą odbudowie utraconych zębów, a także tkanek mięśni. Celem takich zabiegów jest przywrócenie funkcji gryzienia oraz żucia pokarmów. Warto pamiętać, że zakres protezowania często bywa różny. Nierzadko należy uzupełnić braki wszystkich zębów. Bywają też sytuacje, iż trzeba odbudować zaledwie jeden zniszczony ząb. W gabinecie stomatologicznym w Gdyni wykonywane są wszystkie rodzaje protez. Mowa tutaj o protezach całkowitych, częściowych oraz opartych na implantach. Wszystkie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. Dlatego protetyka w Gdyni stoi na najwyższym poziomie, przez co klienci uwielbiają to miejsce i chętnie do niego wracają.

Protetyka Gdynia

W klinice stomatologicznej w Gdyni zakładane są różne rodzaje koron. W ofercie można znaleźć koronę porcelanową na metalu, licówkę całoceramiczną, koronę tymczasową, oraz nakład(kompozyt). Dodatkowo pacjentom zakładane są również endokorony kompozytowe. Ostatnimi czasy bardzo ceniona przez pacjentów jest kosmetyczna korekta kształtu, a także koloru zębów przy zastosowaniu porcelanowych licówek, które przyklejane są do zębów. Dzięki takiemu rozwiązaniowi możliwe jest normalne gryzienie. Takie licówki poprawią też znacząco wygląd uśmiech. Dodają dodatkowo uroku, a także pewności siebie. Z tego powodu pacjenci w tym regionie chętnie uczęszczają na leczenie protetyczne w renomowanej klinice stomatologicznej, która znajduje się w Gdyni.

Protezy zębów Gdynia

Pacjenci mogą liczyć w Gdyni na kompleksowe leczenie protetyczne przy zastosowaniu różnych protez. W tym miejscu zakładane są protezy akrylowe całkowite, częściowe, protezy szkieletowe bezklamrowe, a także protezy na wkładach kulowych. Od niedawna w ofercie kliniki stomatologicznej w Gdyni znajduje się też proteza z acetalu bądź acronu. Wszystkie protezy zębów Gdynia dostępne są do wstawienia w bardzo przystępnych cenach.

Redakcja