Makijaż permanentny Katowice – co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Makijaż permanentny Katowice

Przyczyn, skłaniających do wykonania trwałego makijażu permanentnego jest wiele – niesymetryczne linie brwi, rzadkie włoski lub codzienne zdenerwowanie towarzyszące wykonywaniu samodzielnego make up’u, który za jakiś czas lubi się rozmazać. Makijaż permanentny Katowice wiedząc o przyczynach frustracji kobiet, oferuje w pełni profesjonalne zabiegi, które przywrócą harmonię w dostrzeganiu własnego piękna.

Makijaż permanentny Katowice – co należy wiedzieć przed wykonaniem zabiegu?

Makijaż permanentny brwi Katowice zachęca zainteresowane klientki do zapoznania się wszystkimi informacjami i szczegółami przeprowadzanych przez siebie zabiegów. Dlaczego? Trwała pigmentacja brwi jest procesem, który pozostanie z klientką na długo, dlatego decyzja o wykonaniu makijażu powinna być przemyślana, a sama zainteresowana powinna zapoznać się ze sposobami pielęgnacji po skończonej pracy kosmetyczki.

Makijaż permanentny Katowice przed wykonaniem każdego zabiegu wyjaśnia klientce, jakie są naturalne reakcje skóry twarzy po skończonej pracy. Tuż po zabiegu, skóra w okolicach oczu może być opuchnięta i zaczerwieniona co jest wynikiem ingerencji urządzenia do aplikacji pigmentu. Zmiany skórne powracają jednak do stanu normalności maksymalnie do 24 godzin po wykonaniu zabiegu. Brwi permanentne Katowice uczulają także swoje klientki na pierwszy efekt po skończonej pracy kosmetyczki. Zarys i kolor są wówczas bardzo wyraźne i mogą wywołać szok. Pamiętać jednak należy, że naturalny proces łuszczenia się naskórka sprawia, że makijaż w ciągu kilku dni stanie się dużo jaśniejszy i mniej szokujący.

Makijaż permanentny – przeciwwskazania

Makijaż permanentny brwi Katowice przez wykonaniem zabiegu, przeprowadza z zainteresowaną klientką wywiad, oraz przedstawia listę przeciwwskazań, które mogą ją wykluczyć z trwałej pigmentacji brwi. Należą do nich przede wszystkim:

  • stany zapalne lub wirusowe w organizmie;
  • niektóre choroby nowotworowe, oraz cukrzyca i łuszczyca;
  • przeprowadzone niedawno zabiegi ostrzykiwania botoksem lub kwasem hialuronowym;
  • ciąża;
  • przyjmowanie niektórych leków, w tym przede wszystkim hormonalnych i sterydowych.

Brwi permanentne Katowice – ich kształt i kolor są decyzją klientki, ale warto sugerować się podpowiedzią doświadczonego personelu, mając na uwadze, że efekt będzie towarzyszył przez kilka kolejnych lat. Samego zabiegu nie należy się bać, ponieważ nowoczesne metody i technologia dbają o to, aby pigmentacja przebiegała w sposób mało inwazyjny. Końcowy efekt zawsze cieszy, ponieważ wzrok i oprawa oczu zostają podkreślone i mogą uwodzić swoją wyrazistością.

Redakcja